T495E107K020ATE200
MFR.Part #
T495E107K020ATE200
JLCPCB Part #
C1953971
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 100uF 200mΩ 20V ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS