T495D227K006ATE050
MFR.Part #
T495D227K006ATE050
JLCPCB Part #
C1959582
Description
-55℃~+125℃ 220uF 50mΩ@100kHz 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS