T495C106K020ATE450
MFR.Part #
T495C106K020ATE450
JLCPCB Part #
C1954483
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 450mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS