T495A106K010ATE1K8
MFR.Part #
T495A106K010ATE1K8
JLCPCB Part #
C1953007
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 10uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS