T495A106K010ANA2K0
MFR.Part #
T495A106K010ANA2K0
JLCPCB Part #
C1869279
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 2Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS