T495A105M025ATE5K0
MFR.Part #
T495A105M025ATE5K0
JLCPCB Part #
C4987584
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 5Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS