T494T106K010AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T494T106K010AH
JLCPCB Part #
C1959366
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors