T493D106K035AH6120
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T493D106K035AH6120
JLCPCB Part #
C4983746
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω@100kHz 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors