T493C106K035AH6120
MFR.Part #
T493C106K035AH6120
JLCPCB Part #
C1954158
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 10uF 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors