T492C106K015CH
MFR.Part #
T492C106K015CH
JLCPCB Part #
C1881752
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2.5Ω@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS