T491X336K025AT2478
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491X336K025AT2478
JLCPCB Part #
C1960641
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 33uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS