T491U106K016AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491U106K016AH
JLCPCB Part #
C1960424
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10uF 16V ±10% 2312 Tantalum Capacitors