T491T106K010AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491T106K010AH
JLCPCB Part #
C4951578
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 3Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors