T491D475K035AT4805
MFR.Part #
T491D475K035AT4805
JLCPCB Part #
C4978697
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 35V 4.7uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS