T491D475K035AT4802
MFR.Part #
T491D475K035AT4802
JLCPCB Part #
C1959085
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 35V 4.7uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS