T491D226K020ATAUTO7555
MFR.Part #
T491D226K020ATAUTO7555
JLCPCB Part #
C1959300
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS