T491C476K010AT4777
MFR.Part #
T491C476K010AT4777
JLCPCB Part #
C1959464
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10V 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS