T491C336K025AH
MFR.Part #
T491C336K025AH
JLCPCB Part #
C1960466
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 140mA@100kHz 25V 33uF 8.3uA@25℃,5min 900mΩ@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors