T491C226K010AT7280
MFR.Part #
T491C226K010AT7280
JLCPCB Part #
C1953435
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10V 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS