T491C225K025AT7634
MFR.Part #
T491C225K025AT7634
JLCPCB Part #
C1957088
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS