T491B475M016AT2478
MFR.Part #
T491B475M016AT2478
JLCPCB Part #
C4979506
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.5Ω 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS