T491B335K025AT4860
MFR.Part #
T491B335K025AT4860
JLCPCB Part #
C1955677
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS