T491B225K035AT4053
MFR.Part #
T491B225K035AT4053
JLCPCB Part #
C1957090
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS