T491B107M004ZTZV18Z001
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B107M004ZTZV18Z001
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 900mΩ ±20% - Tantalum Capacitors ROHS