T491B105K025AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B105K025AH
JLCPCB Part #
C1958432
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors