T491A155M010AT2478
MFR.Part #
T491A155M010AT2478
JLCPCB Part #
C1956635
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 10V 8Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS