SU16VD-30030
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SU16VD-30030
JLCPCB Part #
C1535310
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 2.4kV 250V 30uH@1kHz 3A 70mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS