SSRH24NV-40069
MFR.Part #
SSRH24NV-40069
JLCPCB Part #
C1534321
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 2.4kV 250V 4A 57mΩ 6.9mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS