SSR21NV-12175
MFR.Part #
SSR21NV-12175
JLCPCB Part #
C1534776
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.2A 17.5mH@10kHz 2 2.4kV 250V 270mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS