SSR21NHS-M051200
MFR.Part #
SSR21NHS-M051200
JLCPCB Part #
C1534731
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.85Ω 120mH@10kHz 2 2.4kV 250V 500mA 插件 Common Mode Filters ROHS