SSR10H-10170
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSR10H-10170
JLCPCB Part #
C1534921
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 17mH@10kHz 1A 2 250V 480mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS