SSHB10H-R11128
MFR.Part #
SSHB10H-R11128
JLCPCB Part #
C1534503
Description
-25℃~+120℃ 1.1A 12.8mH@10kHz 2 250V 390mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS