SS26V-100250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SS26V-100250
JLCPCB Part #
C1534398
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1A 2 250V 25mH@1kHz 700mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS