SC-30-050H
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SC-30-050H
Description
-25℃~+105℃ 100MΩ 2 2.4kV 250V 250V 30A 3mΩ 500uH@10kHz - Common Mode Filters ROHS