SBC8-391-122
MFR.Part #
SBC8-391-122
JLCPCB Part #
C1331681
Package
Plugin,D=15mm
Description
1.2A 1.9A 370mΩ 390uH ±10% 插件,D=15mm Power Inductors ROHS