R71XF315050H0K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R71XF315050H0K
JLCPCB Part #
C3810238
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+125℃ 150nF 160V、450V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS