76MN3470SE30J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
76MN3470SE30J
JLCPCB Part #
C3768155
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 400V 470nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB)