R586R327050T0K
MFR.Part #
R586R327050T0K
JLCPCB Part #
C19901945
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 270nF 600V X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS