R53BY52000000K
MFR.Part #
R53BY52000000K
JLCPCB Part #
C3298795
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+125℃ 20uF 350V X2 ±10% 插件,P=52.5mm Safety Capacitors ROHS