T498X227K010ATE500
MFR.Part #
T498X227K010ATE500
JLCPCB Part #
C1954712
Package
2917
Description
-55℃~+150℃ 10V 220uF 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS