R53BY518000S0M
MFR.Part #
R53BY518000S0M
JLCPCB Part #
C6749439
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+125℃ 18uF 350V X2 ±20% Plugin,P=52.5mm Safety Capacitors ROHS