R53BN33305000K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R53BN33305000K
JLCPCB Part #
C3296282
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 330nF 350V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS