R474W34700001K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R474W34700001K
JLCPCB Part #
C19901353
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 440V 470nF X2 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS