R474R36800001K
MFR.Part #
R474R36800001K
JLCPCB Part #
C19901331
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 440V 680nF X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS