R474R32200001K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R474R32200001K
JLCPCB Part #
C19901302
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 440V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS