R474N32700001K
MFR.Part #
R474N32700001K
JLCPCB Part #
C19901286
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 270nF 440V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS