R474N31800001K
MFR.Part #
R474N31800001K
JLCPCB Part #
C19900759
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 180nF 440V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS