R46KR34700001K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R46KR34700001K
JLCPCB Part #
C3298011
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS