R46KN322000H1U
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R46KN322000H1U
JLCPCB Part #
C3300192
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 275V X2 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS