R46KI368050P1M
MFR.Part #
R46KI368050P1M
JLCPCB Part #
C3297641
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 680nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS